MENU VYROBCI

Valvoline má své hlavní sídlo ve městě Lexington ve státě Kentucky a je součástí koncernu Ashland s ročním obratem počítaným v desítkách miliard amerických dolarů. Ashland patří mezi 50 největších společností v USA. Oblasti působení firem spadajících do koncernu Ashland jsou velmi široké. Od těžby a zpracování uhlí, přes výrobu plastů rozmanitých účelů použití, zpracování ropy, dálniční konstrukce až k oblasti likvidace odpadů a tvorbě zdravého životního prostředí.

Dnes má společnost zastoupení ve více než 140 zemích po celém světě. I evropský zákazník má šanci vyzkoušet širokou škálu produktů, které Valvoline nabízí. V sortimentu značky Valvoline jsou motorové oleje, převodové oleje, motocyklové oleje, aditiva, autokosmetika, plastická maziva a v neposlední řadě i konzervační prostředky prodávané pod obchodním jménem Tectyl.

Všechny tyto výrobky si našly své místo na našem trhu díky své kvalitě. 

V případě Vašeho zájmu o produkty této společnosti Vám sestavíme nezávaznou cenovou nabídku. Nabízíme také osobní projednání individuálního nastavení cen a dodávek zboží.

KATALOGY