MENU VYROBCI

Kariéra

Hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro prodej olejů a maziv.

Pracovní poměr: OSVČ – práce na ŽL

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a zákazníků, zvyšování objemu prodeje
  • péče o stávající obchodní partnery
  • vedení obchodních jednání
  • marketing a prezentace nabízených produktů, technické poradenství
  • monitoring trhu a aktuálních trendů
  • efektivní komunikace s vedením společnosti
  • analýza vývoje prodejů, návrhy opatření ke zvýšení prodeje a zlepšování služeb zákazníkům

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (není podmínkou)
  • velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • všeobecné ekonomické znalosti
  • pracovní zkušenosti s prodejem výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochota cestovat, flexibilita
  • práce s PC – MS Office, Outlook
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na dosaženém obratu
  • velké slevy na zboží pro soukromou potřebu

Nástup:

dohodou (ihned)

V případě zájmu zašlete, prosím, motivační dopis a svůj životopis na e-mail: obchod@led-japaoil.cz

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti LED – JAPA OIL, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.,