OLEJE A MAZIVA
Kontakt

LED – JAPA OIL, s. r. o.
Komenského ul.
(areál Agrodružstva)
768 33 Morkovice – Slížany

 

Mobil: 602 747 429

 

Najdete nás na mapy.cz

 

PROVOZNÍ DOBA
Pondělí - pátek
7:00 - 12:00 | 13:00 - 16:00

Spolehlivá firma

www.infoaktualne.cz

LED - JAPA OIL, s.r.o. - ekatalog.czLED - JAPA OIL, s.r.o. - ekatalog.cz
Sponzorujeme
Sponzorujeme

Vážení zákazníci,

zajišťujeme dodávky olejů, maziv a doplňků jak pro fyzické tak pro právnické osoby. Uvedené ceny jsou maloobchodní beze slev. Slevy poskytujeme jen po osobním jednání

u podnikatelských subjektů. Při první objednávce je nezbytné přiložit živnostenský list

(u fyzických osob) nebo kopii výpisu z obchodního rejstříku (u právnických osob).

Ceny: rozumějí se v Kč dle ceníku platného v den provedení objednávky kupujícím. K cenám uvedeným v ceníku je připočtena DPH v zákonné výši. Ceníky jsou k dispozici v sídle prodávajícího a na našich internetových stránkách – v sekci maloobchodní prodej jsou ceníky jen vybraných produktů. Na požádání Vám zašleme ceny dalších produktů.

Objednávky může kupující realizovat nepřetržitě 24 hodin denně

na e-mailové adrese: obchod(a)led-japaoil.cz

faxem 246 013 555

nebo telefonicky v provozní dobu od 7:00 – 12:00 hod., 13:00 – 16:00 hod.

Při objednávce uvádějte přesný název produktu a požadované balení.

Objednávka zboží, které si kupující odebere přímo v provozovně prodávajícího, se považuje za prostou rezervaci zboží, k jehož prodeji dochází až při jeho předání a úhradě kupní ceny na provozovně – tento způsob objednání a prodeje zboží se nepovažuje za internetový prodej zboží.

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby je nutné při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží.

Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje při objednávce. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky.